burning cigarette with skull in background


Zmień markę papierosów, które zwykle palisz. Prawdopodobnie nie będą Ci specjalnie smakować. Przez wyznaczoną datą pal dużo, nie ograniczaj się. Tutaj chodzi o to, żeby obserwować siebie i cały proces palenia. Czy naprawdę jest dla czego się tak zatruwać? Pamiętam, że nie mogłam się już doczekać daty wyznaczonej do rzucenia. Przestałam „lubić” palenie, a to otwiera oczy .. Po pewnym czasie papierosy zaczęły mnie denerwować. Paliłam dalej, myśląc jednocześnie o tym, że ich nie lubię. Smakują okropnie i śmierdzą niewyobrażalnie..

Lista minusów. Łatwo jest rzucić palenie papierosów. Dużo trudniej jest pamiętać dlaczego to zrobiliśmy. Dlatego ważna jest lista z prawdziwymi powodami, dla których rzucamy. Dla każdego będzie to coś innego. Warto zastanowić się dlaczego tak naprawdę nie chcemy palić. Pomimo tego, że powód finansowy jest jednym z ważniejszych to odradzałabym traktowanie go jako głównego. Z prostej przyczyny.. Papierosy zawsze były drogie i zawsze je kupowaliśmy.

Moja lista zaczynałam się od: WOLNOŚĆ (ciała i ducha), śmierdzące włosy i ubrania.

Allen Carr  i jego książka EASYWAY. Według mnie jego metoda jest genialna. Analizuje prawdziwe powody, dla których palimy oraz otwiera oczy na wiele aspektów palenia, o którym nie wiemy lub nie chcemy myśleć. Obala mit „silnej woli” i przedstawia fizyczne objawy odstawienia nikotyny jako coś dobrego, czy wręcz przyjemnego. Samo przeczytanie tej książki zmienia spojrzenie na papierosy. Bardzo pomaga zwalczyć tytoniowe „pranie mózgu”. Zabrakło mi w niej tego o czym jest ten blog, czyli aspektów „po”. W szczególności fizycznych objawów odstawienia nikotyny. W szczególności fizycznych objawów odstawienia nikotyny

Rate this post